BIP
1. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie z 3SLTr
12.01.2018
Zastępca Dowódcy 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego - płk dr inż. pil. Krzysztof Cur z dniem 15.01.2018r. objął stanowisko Prorektora ds. wojskowych w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.
W Sali Tradycji w obecności Sztandaru podczas uroczystej zbiórki Dowódca 3SLTr - płk.pil.Krzysztof Walczak w imieniu wszystkich zgromadzonych podziękował pułkownikowi Curowi za współpracę oraz życzył powodzenia na nowym stanowisku służbowym. - Pan pułkownik Cur  opuszcza struktury Dowództwa Generalnego i przemieszcza się do wspaniałej uczelni, naszej Alma Mater, miejsca, gdzie kształci się większość lotników. Nie ukrywam, że jestem dumny, iż oficer 3. Skrzydła obejmuje tak zaszczytne stanowisko”- przemawiał dowódca.


Pułkownik Cur dziękując za słowa uznania powiedział: - Przez 10 lat obserwowałem i uczestniczyłem w rozwoju lotnictwa transportowego, ale to nie statki powietrzne są tu najważniejsze tylko ludzie, którzy kreują to lotnictwo. Dziękuję, że mogłem z Wami przez tę 10-letnią drogę w lotnictwie transportowym iść. Jestem pewien, że bez Was tyle bym nie osiągnął. 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych