BIP
1. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie  zasłużonego oficera
11.01.2017
W obecności sztandaru wojskowego oraz i żołnierzy i pracowników 1BLTr, Dowódca - płk pil. Stanisław Kondrat pożegnał kończącą zawodową służbę wojskową w bazie - kpt. Małgorzatę Starzomską.

W dniu 11.01.2017 r. w Sali Tradycji 1BLTr odbyła się uroczystość pożegnania kpt. Małgorzaty Starzomskiej, odchodzącej z bazy celem dalszego pełnienia służby na stanowisku specjalisty w Dowództwie Generalnym RSZ.Kpt. Małgorzata Starzomska jest absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej w Dęblinie. Zawodową służbę wojskową rozpoczęła jako dowódca stacji w 3. Sandomierskim batalionie radiotechnicznym. Od 2012 pełniła obowiązki oficera sekcji personalnej S-1. roku w 1. Bazie Lotnictwa Transportowego.

Dowódca - płk pil. Stanisław Kondrat podziękował kpt. Starzomskiej za lata nienagannej służby w bazie oraz za trud i poświęcenie z jakim wykonywała swoje obowiązki służbowe. Jednocześnie wyraził ubolewanie, że 1. Baza Lotnictwa Transportowego traci bardzo dobrego fachowca i specjalistę.

Pani Major, życzymy dalszego powodzenia w służbie oraz spełnienia oczekiwań, które wiążą z odpowiedzialnym, wyższym stanowiskiem służbowym DG RSZ !!!


 

kpt. Anna Żuchowska/ foto: Dariusz Jaworski


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych