1. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Unihokejowa rywalizacja
02.12.2016
01.12.2016. Warszawa. Znamy już zwycięzców Mistrzostw 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w unihokeju. Pierwsze miejsce w zawodach zajęli żołnierze Grupy Obsługi Technicznej.

Unihokej – gra bardzo popularna w wielu krajach, w Polsce dopiero zaczyna zdobywać zwolenników. W tej dziedzinie sportu zawodnicy nie walczą o wygraną na tafli lodowej, tylko biegają po boisku i starają się zdobyć bramkę uderzając w piłeczkę zamiast w hokejowy krążek.

W dniu 01.12.2016r. Szef sekcji WF i Sportu - mjr Sławomir Stasiak przeprowadził Mistrzostwa 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w unihokeju.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna żołnierzy Grupy Obsługi Technicznej.  Drugie miejsce na podium wywalczyli przedstawiciele Grupy Wsparcia, natomiast trzecie miejsce wywalczyli żołnierze Dowództwa i Sztabu.

kpt. Anna Żuchowska/ foto: st. chor. Dariusz Nosowicz