BIP
1. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie z bazą
31.08.2016
W dniu 30.08.2106, w Sali Tradycji 1. Bazy Lotnictwa Transportowego miała miejsce uroczystość pożegnania czterech żołnierzy, którzy kończą służbę wojskową na warszawskim Okęciu.

W tym szczególnym miejscu, podczas uroczystej zbiórki, w obecności sztandaru wojskowego 1. Bazy Lotnictwa Transportowego, przełożeni, koledzy w służbie oraz pracownicy resortu ON spotkali się, aby pożegnać: kpt. Arkadiusza Wójcika, por. Justynę Kusiak, por. Mariusza Kowalskiego oraz st. chor. szt. Ireneusza Karwana.

W imieniu Dowódcy, Szef Sztabu - ppłk Sylwester Łysomirski podziękował odchodzącym żołnierzom za wzorową służbę na rzecz bazy, za zaangażowanie, fachowość i sumienność w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych.


Następnie żegnający się żołnierze zwrócili się do swoich przełożonych, do współpracowników oraz koleżanek i kolegów, których dane mu było spotkać na drodze zawodowej. Podziękowali im za wspaniałą atmosferę i wsparcie, jakie otrzymywali podczas pełnienia służby w bazie.
Kpt. Arkadiusz WÓJCIK

 Szef Służby Żywnościowej Sekcji Materiałowej Logistyki.  Z dniem 01.09.2016r. wyznaczony na stanowisko służbowe : dowódca baterii szkolnej w Ośrodku Szkolenia Specjalistycznego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie.


Por. Justyna KUSIAK

Oficer Sekcji Personalnej (S-1). Z dniem 01.09.2016r. wyznaczona na stanowisko służbowe : szef Sekcji Personalnej 4. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych w Warszawie. 


Por. Mariusz KOWALSKI

Dowódca plutonu w kompanii zabezpieczenia Grupy Wsparcia. Z dniem 01.09.2016r. wyznaczony na stanowisko służbowe : przedstawiciel w 15. Rejonowym Przedstawicielstwie Wojskowym w Warszawie.

St. chor. szt. Ireneusz KARWAN

Dowódca obsługi DTL w Eskadrze Wsparcia Grupy Obsługi Technicznej. Zwolniony z zawodowej służby wojskowej i przeniesiony do rezerwy  z dniem 31.08.2016 r.

 

kpt. Anna Żuchowska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych